Kontakt

ul. Śmidowicza 69
81-127 Gdynia

 

Kierownik dziekanatu

tel.: 261 262 794

i.wenclewska@amw.gdynia.pl

 

Dziekanat

tel.: 261 262 610

k.sliwinska@amw.gdynia.pl

d.solkiewicz@amw.gdynia.pl

d.nike@amw.gdynia.pl

 

Prodziekan
ds. kształcenia i studenckich

tel.: 261 262 877, 261 262 945

p.bekier@amw.gdynia.pl

 

Aktualności dla studentów

poniedziałek, 13, marzec 2017 12:58

UWAGA

grupa 165NCI - PODSTAWY INFORMATYKI zaliczenie - 14.03.17 - godz. 16.00 - sala 18/353

grupa 155NCI - JĘZYKI PROGRAMOWANIA egzamin - 14.03.17 - godz. 16.00 - sala 18/353

grupa 152I - JĘZYKI PROGRAMOWANIA egzamin i zaliczenie- 14.03.17 - godz. 17.00 - sala 4/353

wtorek, 07, marzec 2017 14:01

uwaga

zaległości z wiedzy okrętowej, manewrowania jednostką pływającą u Pana dr inż. Arkadiusza Panasiuka - 10.03.2017r. od godz. 10.00

 

grupa 165NCI - PODSTAWY INFORMATYKI zaliczenie - 09.03.17 - godz. 15.00 - sala 18/353

grupa 155NCI- JĘZYKI PROGRAMOWANIA Egzamin - 09.03.17 - godz. 16.00 - sala 18/353

grupa 152I- JĘZYKI PROGRAMOWANIA Egzamin - 09.03.17 - godz. 16.00 - sala 18/353

grupa 152I- JĘZYKI PROGRAMOWANIA Zaliczenie laboratorium - 09.03.17 - godz. 17.00 - sala 18/353

grupa 161NC - MATEMATYKA Egzamin poprawkowy - 15.03.17 - godz. 16.50 - Audytorium A

czwartek, 02, marzec 2017 09:27

grupa 141NC

 

konsultacje u Pana kpt. ż.w. L. STĘPNIA z przedmiotu Bezpieczeństwo statku odbędą się 06.03.2017 o godz.10.00 - 11.00 w KEJP

piątek, 24, luty 2017 13:58

zajęcia teoretyczne z W-F

Teoretyczne zaliczanie zasad rekreacji i kultury fizycznej w ramach przedmiotu Wychowanie fizyczne odbywać się będzie w poniedziałki o godzinie 08.00 począwszy od 06.03.2017r. w sali wykładowej hali sportowej AMW.

czwartek, 05, styczeń 2017 14:26

ZIMOWA SESJA EGZAMINACYJNA

grupa 131NC, 141NC - Budowa i stateczność - ustna poprawa egzaminu - godz. 10.00 - 17.02.2017 - KEJP

grupa 141NC - konsultacje u Pana kpt.ż.w. L. STĘPNIA - godz.11.00-12.00 - Bezpieczeństwo statku - 13.02.2017 

grupa 161NC - MATEMATYKA - 03.02.17 - godz. 11.00-13.00 -  Audytorium A

grupa 161NC - MATEMATYKA  Egzamin- 09.02.17 - godz. 11.00-13.00 -  Audytorium A

grupa 161NC - OCHRONA ŚRODOWISKA MORSKIEGO - 17.01.17 - godz.16.00 - Audytorium A

grupa 161NC - WIEDZA OKRĘTOWA - 28.02.17 - godz. 18.00 - sala 119/10

grupa 151NC - NAWIGACJA (poprawka zaliczenia) - 30.01.17 - godz. 08.00 - sala 116/10

grupa 151NC - URZĄDZENIA NAWIGACYJNE  -  31.01.17 - godz. 10.00 - sala 100/7

grupa 151NC - METEOROLOGIA I OCEANOGRAFIA  -  03.02.17 - godz. 12.00 - sala 117/10

grupa 151NC - BUDOWA I STATECZNOŚĆ JEDNOSTKI PŁYWAJĄCEJ (poprawa) - 08.02.17 - godz. 9.50 - Audytorium

grupa 141NC - MANEWROWANIE JEDNOSTKĄ PŁYWAJĄCĄ (poprawa kolokwium) - 28.02.17 - godz. 19.00 - sala 119/10

grupa 141NC - BEZPIECZEŃSTWO NAWIGACJI - 06.02.17 - godz. 9.00 - sala 117/10

grupa 141NC A - POPRAWA BEZPIECZEŃSTWO STATKU - 01.02.17 - godz. 12.25 - sala 111/10

grupa 141NC - BUDOWA I STATECZNOŚĆ JEDNOSTKI PŁYWAJĄCEJ (poprawa) - 08.02.17 - godz. 9.50 - Audytorium

grupa 131NC - Osłona nawigacyjno - hydrograficzna działalności ludzkiej na morzu - 06.02.17 - godz. 8.55 - sala 119/10 zmiana

grupa 131NC - MANEWROWANIE JEDNOSTKĄ PŁYWAJĄCĄ (poprawa kolokwium) - 28.02.17 - godz. 19.00 - sala 119/10

grupa 131NC - BUDOWA I STATECZNOŚĆ JEDNOSTKI PŁYWAJĄCEJ (poprawa) - 08.02.17 - godz. 9.50 - Audytorium

grupa 162I - PODSTAWY PROGRAMOWANIA - 30.01.17 - godz. 10.00 - sala 109/353

grupa 162I - MATEMATYKA - 26.01.17 - godz. 9.50 

grupa 162I zmiana - PODSTAWY INFORMATYKI Kolokwium - 03.02.17 - godz. 14.30 - sala 18/353

grupa 152I zmiana- JĘZYKI PROGRAMOWANIA Zaliczenie laboratorium - 03.02.17 - godz. 16.00 - sala 4/353

grupa 152I zmiana- JĘZYKI PROGRAMOWANIA Egzamin - 03.02.17 -  godz. 14.30 - sala 18/353 

grupa 142I - SZTUCZNA INTELIGENCJA - 30.01.17 - godz. 15.00 - sala 3/353

grupa 165NCI - PODSTAWY PROGRAMOWANIA - 03.02.17 - godz. 10.00 - sala 116/10

grupa 165NCI - MATEMATYKA - 01.02.17 - godz. 13.00 - sala 119/10

grupa 165NCI - MATEMATYKA - 08.02.17 - godz. 13.00 - sala 119/10

grupa 165NCI zmiana- PODSTAWY INFORMATYKI Kolokwium - 03.02.17 - godz. 13.00 - sala 119/biblioteka

grupa 155NCI - JĘZYKI PROGRAMOWANIA Egzamin - 09.02.17 - godz. 12.00 - sala 105/353

grupa 145NCI - GRAFIKA - 03.02.17 - godz. 11.30 - sala 116/10

grupa 145NCI - SZTUCZNA INTELIGENCJA - 07.02.17 - godz. 11.00 - sala 119/10

grupa 135NCI - PROGRAMOWANIE RÓWNOLEGŁE i ROZPROSZONE -       30.01.17 - godz. 09.00 - sala 18/353

POPRAWA Z PRZEDMIOTU NAWIGACJA (studia stacjonarne i niestacjonarne) - 08.02.17 - godz. 13.00 - sala 116/10